P25P42A12P1-240
P25P42A12P1-240 TE Connectivity / AMP
NG_DS_1308242_P25_0505-718674.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
Contactors - Electromechanical 25A 3PST 240VAC CONTACTOR
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY CONTACTOR 3PST 25A 240V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 240VAC, Operating Temperature: -55°C ~ 65°C, Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 177 VAC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P25P42A12P1-240 P25P42A12P1-240 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_P25&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY CONTACTOR 3PST 25A 240V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 240VAC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 177 VAC