P25P42D12P1-24
P25P42D12P1-24 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_P25_0505-712624.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Contactors - Electromechanical 25A 3PST 24VDC CONTACTOR
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P25P42D12P1-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P25P42D12P1-24 P25P42D12P1-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_P25&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY CONTACTOR 3PST 25A 24V