P25P42D22P1-24
P25P42D22P1-24 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_P25_0505-718676.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Contactors - Electromechanical 25A 3PST-NO-DM 24VDC
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY CONTACTOR 3PST 25A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 55°C, Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P25P42D22P1-24 P25P42D22P1-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-2-1393132-6.datasheet.pdf Description: RELAY CONTACTOR 3PST 25A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC