P260D-S12BF3CA10K
P260D-S12BF3CA10K BI Technologies (TT electronics)
p260_261.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Conductive Plastic POT 10K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 6.35mm (34.2 X 12.7 X 13.3mm) Pin Panel Mount/Through Hole
Написати відгук