P260D-S23BS2CB10K
P260D-S23BS2CB10K BI Technologies / TT Electronics
P260_261-3304121.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Potentiometers Panel pot, 12.7mm, side adjust, PC pins, sealed, 2 gang, 21 detents, 3/8" bushing size & length, 1/4" shaft dia, 16mm slotted shaft length, linear taper, 10Kohm
Написати відгук