P260P-D2AS2AA25K TT Electronics/BI
P260_261.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: POT 25K OHM 1/4W PLASTIC LOG
Написати відгук
Potentiometers 1/4W 25K Ohms 10% 12.7mm SQ ROTARY POT.
Інші пропозиції P260P-D2AS2AA25K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P260P-D2AS2AA25K P260P-D2AS2AA25K Виробник : BI Technologies / TT Electronics P260_261-3223159.pdf Potentiometers 1/4W 25K Ohms 10% 12.7mm SQ ROTARY POT