P260P-S2BF3CB10K
P260P-S2BF3CB10K BI Technologies (TT electronics)
p260_261.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Conductive Plastic POT 10K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6.35mm (38.8 X 12.7 X 13.3mm) Pin Panel Mount/Through Hole Box/Tray
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P260P-S2BF3CB10K P260P-S2BF3CB10K Виробник : BI Technologies / TT Electronics P260_261-3223159.pdf Potentiometers 12.7mm Square Panel Potentiometer