P260P-S2BS3CB25K
P260P-S2BS3CB25K BI Technologies (TT electronics)
p260_261.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Conductive Plastic POT 25K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6.35mm (38.8 X 12.7 X 13.3mm) Pin Panel Mount/Through Hole Box/Tray
Написати відгук