Продукція > TT ELECTRONICS/BI > P261D-S13BS2CB200K
P261D-S13BS2CB200K TT Electronics/BI
P260_261.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: POT 200K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Написати відгук
Potentiometers 1/2W 200K Ohms 10% 12.7mm SQ ROTARY POT.
Інші пропозиції P261D-S13BS2CB200K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P261D-S13BS2CB200K P261D-S13BS2CB200K Виробник : BI Technologies / TT Electronics P260_261.pdf Potentiometers 1/2W 200K Ohms 10% 12.7mm SQ ROTARY POT