P261P-S1BS3CB200K BI Technologies / TT Electronics
P260_261-1545390.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Potentiometers 1/2W 200K Ohms 10% 12.7mm SQ ROTARY POT
на замовлення 239 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P261P-S1BS3CB200K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P261P-S1BS3CB200K Виробник : TT Electronics/BI P260_261.pdf Description: POT 200K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR