Продукція > KEMET > P295BJ122M500A
P295BJ122M500A
P295BJ122M500A KEMET
KEM_F3088_P295_Y1_500-1101803.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 1500V 1200pF 20% LS=15mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук