Продукція > KEMET > P295BJ222M500L
P295BJ222M500L
P295BJ222M500L KEMET
KEM_F3088_P295_Y1_500.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 1500V 2200pF 20% LS=15mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук