P30C43D12C1-120
P30C43D12C1-120 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_P30P40&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY CONTACTOR 3PST 30A 120V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Contact Form: 3PST-2NO/1NC (DB/DM) (2 Form X, 1 Form Y)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 90 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY CONTACTOR 3PST 30A 120V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 65°C, Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Contact Form: 3PST-2NO/1NC (DB/DM) (2 Form X, 1 Form Y), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 90 VDC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P30C43D12C1-120 P30C43D12C1-120 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_P30P40_0505-564866.pdf Industrial Relays 120VDC 30A MAG DPST CONTACTOR