P30P42D12P1-12 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_P30P40&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY CONTACTOR 3PST 30A 12V
Packaging: Bulk
Features: Insulation - Class A
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY CONTACTOR 3PST 30A 12V, Packaging: Bulk, Features: Insulation - Class A, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 65°C, Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC.