P30P49A13P1-240
P30P49A13P1-240 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_P30P40_0505-713475.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Contactors - Electromechanical 30A 4PST 240VAC CONTACTOR
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY CONTACTOR 4PST 30A 240V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 240VAC, Operating Temperature: -55°C ~ 65°C, Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Contact Form: 4PST-NC (DB) (4 Form Y), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 177 VAC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P30P49A13P1-240 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_P30P40&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY CONTACTOR 4PST 30A 240V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 240VAC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Contact Form: 4PST-NC (DB) (4 Form Y)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 177 VAC