P3100ECRP1
P3100ECRP1 Littelfuse Inc.
littelfuse_sidactor_to_92_datasheet.pdf.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: THYRISTOR 275V 400A TO226-2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Capacitance: 70pF
Package / Case: TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Mounting Type: Through Hole
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 350V
Voltage - Off State: 275V
Voltage - On State: 4 V
Supplier Device Package: TO-92-3
Current - Hold (Ih): 150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A
Написати відгук
Description: THYRISTOR 275V 400A TO226-2, Packaging: Tape & Reel (TR), Capacitance: 70pF, Package / Case: TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC), Mounting Type: Through Hole, Number of Elements: 1, Voltage - Breakover: 350V, Voltage - Off State: 275V, Voltage - On State: 4 V, Supplier Device Package: TO-92-3, Current - Hold (Ih): 150 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A.