P3100ECRP2
P3100ECRP2 Littelfuse Inc.
sidactor-protection-thyristors-to-92-datasheet?assetguid=380f0d86-4a5a-4b77-8b65-d009567b8880
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: THYRISTOR 275V 400A TO-226-2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Capacitance: 70pF
Package / Case: TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) Formed Leads
Mounting Type: Through Hole
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 350V
Voltage - Off State: 275V
Voltage - On State: 4 V
Supplier Device Package: TO-92-2
Current - Hold (Ih): 150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A
Написати відгук
Description: THYRISTOR 275V 400A TO-226-2, Packaging: Tape & Reel (TR), Capacitance: 70pF, Package / Case: TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) Formed Leads, Mounting Type: Through Hole, Number of Elements: 1, Voltage - Breakover: 350V, Voltage - Off State: 275V, Voltage - On State: 4 V, Supplier Device Package: TO-92-2, Current - Hold (Ih): 150 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A.