P32-12SMXE Polytron
P3%2CP5%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: Polytron
Description: AC/DC CONVERTER 12V
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 105 ~ 240 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, UL
Current - Output (Max): 100mA
Voltage - Output 1: 12V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V, Packaging: Bulk, Features: SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 105 ~ 240 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, UL, Current - Output (Max): 100mA, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1.