P32-200SQ Polytron
P3,P5 Series Datasheet.pdf
Виробник: Polytron
Description: AC/DC CONVERTER 200V
Packaging: Bulk
Features: SCP
Package / Case: 7-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 100 ~ 125 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, UL
Current - Output (Max): 12mA
Voltage - Output 1: 200V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 200V, Packaging: Bulk, Features: SCP, Package / Case: 7-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 100 ~ 125 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, UL, Current - Output (Max): 12mA, Voltage - Output 1: 200V, Number of Outputs: 1.