P32-50S-FST Polytron
P3%2CP5%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: Polytron
Description: AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 105 ~ 125 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, UL
Voltage - Output 1: 50V
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 50 mA
Написати відгук
Description: AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 105 ~ 125 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, UL, Voltage - Output 1: 50V, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 50 mA.