P33-15SMXE Polytron
P3,P5 Series Datasheet.pdf
Виробник: Polytron
Description: AC/DC CONVERTER 15V
Packaging: Bulk
Features: SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 105 ~ 240 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, UL
Current - Output (Max): 80mA
Voltage - Output 1: 15V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V, Packaging: Bulk, Features: SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 105 ~ 240 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, UL, Current - Output (Max): 80mA, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1.