P3519-103J
P3519-103J API Delevan Inc.
P3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 1.06A 260 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters Surface Mount, High Current Power Inductors, 10 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції P3519-103J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519-103J Виробник : API Delevan P3519.pdf Common Mode Chokes / Filters Surface Mount, High Current Power Inductors, 10 uH , +/- 5%