P3519-152K
P3519-152K API Delevan Inc.
P3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 2.72A 40 MOHM
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters Surface Mount, High Current Power Inductors, 1.5 uH , +/- 10%.
Інші пропозиції P3519-152K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519-152K Виробник : API Delevan apidelevan_apin_s_a0000243226_1-1990956.pdf Common Mode Chokes / Filters Surface Mount, High Current Power Inductors, 1.5 uH , +/- 10%