P3519-153K
P3519-153K API Delevan Inc.
P3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 960MA 320 MOHM
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters Surface Mount, High Current Power Inductors, 15 uH , +/- 10%.
Інші пропозиції P3519-153K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519-153K Виробник : API Delevan P3519.pdf Common Mode Chokes / Filters Surface Mount, High Current Power Inductors, 15 uH , +/- 10%