P3519-185K
P3519-185K API Delevan Inc.
P3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8MH 90MA 35.9OHM SMD
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters Surface Mount, High Current Power Inductors, 1800 uH , +/- 10%.
Інші пропозиції P3519-185K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519-185K Виробник : Delevan p3519-3359691.pdf Common Mode Chokes / Filters Surface Mount, High Current Power Inductors, 1800 uH , +/- 10%