P3519-222J Delevan
p3519-3359691.pdf
Виробник: Delevan
Common Mode Chokes / Filters Surface Mount, High Current Power Inductors, 2.2 uH , +/- 5%
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2.47A 50MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.91A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.47 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519-222J Виробник : API Delevan apidelevan_apin_s_a0006140087_1-1990996.pdf Common Mode Chokes / Filters Surface Mount, High Current Power Inductors, 2.2 uH , +/- 5%
на замовлення 88 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
P3519-222J P3519-222J Виробник : API Delevan Inc. P3519.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 2.47A 50MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.91A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.47 A