P3519-272J
P3519-272J API Delevan Inc.
P3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 1.85A 90MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.63A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 1.85 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 1.85A 90MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.63A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 1.85 A.