P3519-273J
P3519-273J API Delevan Inc.
P3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 830MA 430MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 430mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 830mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 830 mA