P3519-274J
P3519-274J API Delevan Inc.
P3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 270UH 230MA 5.48OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 5.48Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 260mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Inductance: 270 µH
Current Rating (Amps): 230 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 270UH 230MA 5.48OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 5.48Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 260mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Inductance: 270 µH, Current Rating (Amps): 230 mA.
Інші пропозиції P3519-274J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519-274J Виробник : API Delevan apidelevan_apin_s_a0006140087_1-1990996.pdf Common Mode Chokes / Filters Surface Mount, High Current Power Inductors, 270 uH , +/- 5%
товару немає в наявності
P3519-274J Виробник : Delevan P3519.pdf Common Mode Chokes / Filters Surface Mount, High Current Power Inductors, 270 uH , +/- 5%