P3519-683J
P3519-683J Delevan
p3519.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 68UH 520MA 1.07OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 1.07Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 520mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 520 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 520MA 1.07OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 1.07Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 520mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 520 mA.