P37-10SAX Polytron
P3,P5 Series Datasheet.pdf
Виробник: Polytron
Description: AC/DC CONVERTER 10V
Packaging: Bulk
Features: SCP
Package / Case: 7-DIP Module
Size / Dimension: 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 115 ~ 220 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, UL
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Output 1: 10V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 10V, Packaging: Bulk, Features: SCP, Package / Case: 7-DIP Module, Size / Dimension: 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 115 ~ 220 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, UL, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Output 1: 10V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.