Продукція > KEMET > P409CE104M250AH220
P409CE104M250AH220
P409CE104M250AH220 KEMET
P409CE104M250AH220
Виробник: KEMET
Description: FILTER RC 22 OHM/0.1UF TH
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.945" L x 0.299" W (24.00mm x 7.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: R = 22Ohms, C = 0.1µF
Height: 0.551" (14.00mm)