Продукція > KEMET > P409CP224M250AH220
P409CP224M250AH220
P409CP224M250AH220 Kemet
kem_f3025_pmr209.pdf
Виробник: Kemet
Cap RC Network 0.22uF 630V 20% 22 Ohm 30% 1R/1C 85°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук