P42001D3
P42001D3 Knick
varitrans-p-42000
Виробник: Knick
Description: VOLTAGE TRANSDUCER 2200 VDC
Packaging: Box
Mounting Type: DIN Rail
Output: ±20mA, ±10V (Configurable)
Type: Voltage Transducer
Accuracy: ±0.3%
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 20 ~ 253VAC/DC
Response Time: 110µs
Approval Agency: UL
Input Range: ±2200V (Configurable)