P44PLCC-SMD MPE Garry GmbH
Виробник: MPE Garry GmbH
44pin; SMD; pitch 1.27mm; contact: phosphor bronze; 1A max, 23.48mm eqiv. PLCC44SMD C0100-44NTTN00R HSM PLCC Socket P44PLCC-SMD
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
44pin; SMD; pitch 1.27mm; contact: phosphor bronze; 1A max, 23.48mm eqiv. PLCC44SMD C0100-44NTTN00R HSM PLCC Socket P44PLCC-SMD, кількість в упаковці: 25 шт.