Продукція > WEST POL > P48-C21-C100-050WH
P48-C21-C100-050WH
P48-C21-C100-050WH WEST POL
P48-C21-C100-050WH.pdf
Виробник: WEST POL
Category: DC Power Cords
Description: Cable; 1x1mm2; DC 5,5/2,1 socket,DC 4,8/1,7 plug; straight; 0.5m
Wire insulation material: PVC
Connector variant: straight
Shield structure: tinned copper braid
Operating temperature: -20...70°C
Core section: 1mm2
Cable outside dimensions: Ø3.95mm
Length of metal part: 9mm
Cable length: 0.5m
Max. operating current: 5A
Number of cores: 1
Cable structure: 1x1mm2
Insulation colour: white
Rated voltage: 100V
Cable/adapter structure: DC 4,8/1,7 plug; DC 5,5/2,1 socket
Wire cross-section shape: round
Type of connection cable: mains DC
на замовлення 9 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC Power Cords, Description: Cable; 1x1mm2; DC 5,5/2,1 socket,DC 4,8/1,7 plug; straight; 0.5m, Wire insulation material: PVC, Connector variant: straight, Shield structure: tinned copper braid, Operating temperature: -20...70°C, Core section: 1mm2, Cable outside dimensions: Ø3.95mm, Length of metal part: 9mm, Cable length: 0.5m, Max. operating current: 5A, Number of cores: 1, Cable structure: 1x1mm2, Insulation colour: white, Rated voltage: 100V, Cable/adapter structure: DC 4,8/1,7 plug; DC 5,5/2,1 socket, Wire cross-section shape: round, Type of connection cable: mains DC.