P4KE120H
P4KE120H Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 400W, 120V, UNIDIRECTIONAL, TVS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 97.2V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 108V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 173V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 400W, 120V, UNIDIRECTIONAL, TVS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 97.2V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 108V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 173V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.