P4KE130H
P4KE130H Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 400W, 130V, UNIDIRECTIONAL, TVS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 105V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 117V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 187V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: 400W, 130V, UNIDIRECTIONAL, TVS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 105V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 117V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 187V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.