P4SMA11H
P4SMA11H Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 400W, 11V, 10%, UNIDIRECTIONAL,
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 26A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.92V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 9.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 16.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: 400W, 11V, 10%, UNIDIRECTIONAL,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 26A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.92V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 9.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 16.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.