Продукція > 3M > P50-040P-RR1-EA
P50-040P-RR1-EA
P50-040P-RR1-EA 3M
mediawebserver?mwsId=66666UuZjcFSLXTtmxTtnXTyEVuQEcuZgVs6EVs6E666666--&fn=Mating table.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN PLUG 40POS R/A GOLD
Packaging: Bulk
Features: Board Lock, Flange
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 40
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.275" (6.99mm)
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: CONN PLUG 40POS R/A GOLD, Packaging: Bulk, Features: Board Lock, Flange, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 40, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.275" (6.99mm), Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Part Status: Obsolete, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P50-040P-RR1-EA P50-040P-RR1-EA Виробник : 3M Electronic Solutions Division mediawebserver?mwsId=66666UuZjcFSLXTtmxTtnXTyEVuQEcuZgVs6EVs6E666666--&fn=Mating table.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 40 POS 2.54MM SOLDER RA THRU-HOLE,PLUG