Продукція > 3M > P50-068S-R1-EA
P50-068S-R1-EA
P50-068S-R1-EA 3M
3mtm-050-in-skt-050strt-ra-w-ret-clips-flng-opt-ts2047.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN SOCKET 68POS VERT GOLD
Features: Board Lock, Flange
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 68
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.421" (10.70mm)
Написати відгук
Description: CONN SOCKET 68POS VERT GOLD, Features: Board Lock, Flange, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 68, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.421" (10.70mm), Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції P50-068S-R1-EA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P50-068S-R1-EA P50-068S-R1-EA Виробник : 3M Electronic Solutions Division 3mtm-050-in-skt-050strt-ra-w-ret-clips-flng-opt-ts2047.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 68POS STRAIGHT SOCET WITH RET. CLIPS