P5KE130A-BP
P5KE130A-BP MCC (Micro Commercial Components)
P5KE5.0-P5KE200A(DO-15).pdf
Виробник: MCC (Micro Commercial Components)
Description: TVS DIODE 130VWM 209VC DO15
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V
Supplier Device Package: DO-15
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 130VWM 209VC DO15, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V, Supplier Device Package: DO-15, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 144V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No.