P6CU-127R2Z
P6CU-127R2Z Peak Electronics
1p6cuxz.pdf
Виробник: Peak Electronics
DC/DC, 1W, Вход: 12VDC, Выход: ±7.2В, изоляция 1000VDC, корпус SIP7, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук