P6SMAJ170A
P6SMAJ170A Diotec Semiconductor
p6smaj65.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVS DIODE 170VWM 275VC DO-214AC
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 170V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 189V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 275V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 170VWM 275VC DO-214AC, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 170V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 189V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 275V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції P6SMAJ170A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6SMAJ170A P6SMAJ170A Виробник : Diotec Semiconductor p6smaj65.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, SMA, 150C, 500W, Unidir