P6SMAJ22A
P6SMAJ22A Diotec Semiconductor
p6smaj65.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, SMA, 150C, 500W, Unidir
на замовлення 7328 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції P6SMAJ22A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Description: Diode: TVS; 500W; 24.4÷29.8V; 14.1A; unidirectional; ±5%; SMA
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.5kW
Max. off-state voltage: 22V
Breakdown voltage: 24.4...29.8V
Max. forward impulse current: 14.1A
Semiconductor structure: unidirectional
Tolerance: ±5%