P6SMAJ33CA
P6SMAJ33CA Diotec Semiconductor
p6smaj65.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, SMA, 150C, 500W, Bidir
на замовлення 5353 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції P6SMAJ33CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Description: Diode: TVS; 500W; 36.7÷44.8V; 9.4A; bidirectional; ±5%; SMA; P6SMAJ
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.5kW
Max. off-state voltage: 33V
Breakdown voltage: 36.7...44.8V
Max. forward impulse current: 9.4A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: SMA
Mounting: SMD
Leakage current: 5µA
Manufacturer series: P6SMAJ
Kind of package: reel; tape
Tolerance: ±5%