P6SMB27CAT3
P6SMB27CAT3 ON Semiconductor
P6SMB11CAT3.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Description: TVS DIODE 23.1V 37.5V SMB
Написати відгук
Інші пропозиції P6SMB27CAT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6SMB27CAT3 P6SMB27CAT3 Виробник : ON Semiconductor onsemiconductor_p6smb11cat3-d-1195977.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 27V 600W