Продукція > AEM, INC. > P700L-125-1.0
P700L-125-1.0
P700L-125-1.0 AEM, Inc.
P700L-Datasheet.pdf
Виробник: AEM, Inc.
Description: FUSE, SURFACE MOUNT, 125V, 1.0A,
Packaging: Strip
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Fast Blow
Current Rating (Amps): 1 A
Voltage Rating - DC: 125 V
Melting I²t: 3.125
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE, SURFACE MOUNT, 125V, 1.0A,, Packaging: Strip, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Response Time: Fast Blow, Current Rating (Amps): 1 A, Voltage Rating - DC: 125 V, Melting I²t: 3.125.