Продукція > AEM, INC. > P700L-135-1.0
P700L-135-1.0
P700L-135-1.0 AEM, Inc.
P700L-Datasheet.pdf
Виробник: AEM, Inc.
Description: FUSE, SURFACE MOUNT, 135V, 1.0A,
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Current Rating (Amps): 1 A
Voltage Rating - DC: 135 V
Melting I²t: 3.12
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: FUSE, SURFACE MOUNT, 135V, 1.0A,, Packaging: Strip, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Current Rating (Amps): 1 A, Voltage Rating - DC: 135 V, Melting I²t: 3.12.