P8-75-165-3-ST
P8-75-165-3-ST Actuonix Motion Devices Inc
ActuonixP8StepperDatasheet.pdf
Виробник: Actuonix Motion Devices Inc
Description: P8-ST Micro Stepper Actuator
Features: Includes Controller
Packaging: Retail Package
Voltage - Rated: 4.2VDC
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Wire Leads with Connector
Duty Cycle: 100%
Stroke Length: 2.953" (75.00mm)
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Gear Reduction Ratio: 165
Motor Type: Stepper, Bipolar
Part Status: Active
Construction: Ball Screw
Load Force (Static): 44.96lbf (200.0N)
на замовлення 5050 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: P8-ST Micro Stepper Actuator, Features: Includes Controller, Packaging: Retail Package, Voltage - Rated: 4.2VDC, Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Wire Leads with Connector, Duty Cycle: 100%, Stroke Length: 2.953" (75.00mm), Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Gear Reduction Ratio: 165, Motor Type: Stepper, Bipolar, Part Status: Active, Construction: Ball Screw, Load Force (Static): 44.96lbf (200.0N).